Full Abs Hasta Karyolası

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”5″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Full Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Açıklama

Ful abs hasta karyolası 2 motorlu hasta yatakları modelleri arasında en çok tutulan hasta yatağı modelidir. Hasta yatağının yan korkulukları antidekübit özellikli olup amortisör sistemlidir. Tek bir tuşla komple indirilip yukarı çekerek sahiplenebilmektedirler. 2 Motorlu hasta yatakları arasında yan korkuluklarının 4 ü birden bağımsız hareket eden hasta karyolasıdır. hasta karyolasının motoru dual actuel 2li sistem motordur. hasta yatağı motoru 4500 newton kaldırma gücündedir. Hasta Yatağı Çizimi ve argesi Platin Yatak tarafından yapılan hasta karyolası dayanıklılığı ve fonksiyonel açıdan sınıfının en üst donanımlarına sahiptir. Hasta yatağı yapımı sırasında tüm zorlu testlerden geçirilerek yapılmaktadır. Full abs 2 motorlu hasta karyolası fiyatları açısından orta sınıf ekonomik hasta yatağı türüdür. 

Standart donanımlara sahip olan hasta yatağının baş ve sırt kısmı kumanda yardımıyla kaldırılıp indirilebilmektedir. Aynı şekilde ayak ve diz kısmı da kumanda yardımıyla hareket ettirilir. hasta yatağı korkulu bağımsız hareket ederek hastaların yatağa kolaylıkla yerleşe bilmelerini ve yataktan inmelerine yardımcı olur. 

Bu hasta yatağı satın alınabileceği gibi kiralama sistemine de gidilebilir. Kiralık hasta yatakları için hasta yatağı kiralama sistemini inceleyebilirsiniz.

Bu hasta karyolasının üzerinde standart 4 parçalı hasta yatağı (şilte) verilmektedir. Arzu ederseniz yatak seçimini yapabilmek için hasta karyolası yatakları modellerini inceleyebilirsiniz.

Hasta Karyolası set içeriğinde havalı yatak bulunmamaktadır. Uzun süreli yatan hastalarda veya hareket kabiliyeti olmayan hastalarda vücut kan dolaşımı yavaşlar. Kan dolaşımı yavaşlayan hastaların vücutlarında yara (bası yarası) oluşma riski çok yüksektir. Hastalarının vücutlarında yara oluşumunu engellemek için havalı yatak bölümünü inceleyebilirsiniz.

Full Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Resimi

Full Abs Hasta Karyolası
Full Abs Hasta Karyolası

Full Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Videosu

Hasta Yatağımızın videosu boş hareket halinde hızlandırlarak sunulmuştur.

Full Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Videosu 2

Full Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Videosu 3