2 motorlu hasta karyolası

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası

2 motorlu hasta yatakları arasında hem ekonomik fiyatlı hemde kullanışlı bir hasta yatağı olarak üretilmiştir. abs 2 motorlu hasta karyolası yan korkulukları alüminyum korkuluk olup başlıkları abs antibakteriel özellikli hasta karyolası modelidir. abs 2 motorlu hasta karyolasının üzerinde dul actuel 4500 newtonluk dual motor kullanılmaktadır. 

Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Resmi

2 motorlu hasta karyolası modelimizi yakından detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz için aşağıda büyük resmi sunulmuştur. Hasta karyolasının başlıklarını, yan korkuluklarını ve detaylı görselini aşağıdaki resimden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.  Ayrıca 2 motorlu hasta karyolası modelimizi yukarıda ki resim galerisinden de farklı fotoğraflarıyla inceleyebileceksiniz.

2 motorlu hasta karyolası
2 motorlu hasta karyolası

Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Videosu

2 motorlu hasta karyolası modelimizin hareket kabiliyetlerini en iyi şekilde anlayabilmeniz için aşağıda hasta karyolasının videosu platin yatak tarafından hızlandırılarak sunulmuştur.

Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Videosu 2

Üzerinde hasta olmadan çekilmiş Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Videosu Aşağıda hızlandırılarak sunulmuştur.

Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası Set içeriği

2 motorlu hasta karyolası modelimiz İstanbul içinde adresinize platin yatak servis elemanları tarafından sevk edilip kurulmaktadır. Sizden ayrıca ek nakliye veya kurulum fiyatı ücreti kesinlikle alınmamaktadır. hasta karyolası siparişinizi isterseniz showroomdan seçerek isterseniz İnternet sayfalarımızdan seçerek telefonla verebilirsiniz. İstanbul için aynı gün adresinize sevki gerçekleştirilmektedir. Geç vakitte verilen siparişler bir sonraki gün ilk servise veya dilediğiniz saat aralığına kaydedilerek adresinize gönderilir. Hasta karyolası fiyatlarını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.  

2 Motorlu Hasta Karyolası modelimizde Standart Set içeriği:

  1. Seçmiş olduğunuz hasta karyolası
  2. 4 parçalı hasta yatağı
  3. serum askısı
  4. alez ( hasta yatağı korkuyucu örtü 

bulunmaktadır. hasta karyolasının üzerine fiyat farklarını ödeyerek lazer kesim hasta yatağı, visko hasta yatağı veya havalı yatak seçeneklerinden birini tercih edebilirisiniz.