Hasta Yatakları Hacımimi

Hasta Yatakları Hacımimi: Beyoğlu Hacımimi mahallesinde yaşayan tüm müşterilerimize 4 motorlu hasta karyolasını tanıtmak isteriz. Bu karyola kullanıcıya sunduğu avantajları ile, hastaların tedavi sürecinde önemli bir rol oynar. Platin Yatak bu sebeple, müşterilerine bu fırsatları sunmaktadır.

Hasta Yatakları Hacımimi
Hasta Yatakları Hacımimi

4 MOTORA SAHİP OLAN HASTA KARYOLASI MODELİ

4 motorlu hasta karyolası modelleri, hastaların ihtiyaçlarından doğan bir üründür. Hastalar yemek yerken, televizyon izlerken en rahat pozisyona ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda bakımlarının gerçekleştirilmesi içinse aşağı & yukarı hareket edebilen hasta karyolası sistemleri geliştirilmesi gerekmektedir. Tüm bu özellikleri içinde barındıran tek hasta karyolası modeli; 4 motorlu hasta karyolası modelidir. 

Ürünün özellikleri;

4 motorlu hasta karyolası özellikleri
 Motor çeşidi  Piston motor
 Motor sayısı  4
 Motor gücü  6000 newton
 Baş & ayak hareketi
 Aşağı & yukarı hareketi ✓ 
 Trendelenburg hareketi
Teslimat
Kurulum 
Yan korkuluk  ABS korkuluk
Garanti 2 yıl

4 motorlu hasta karyolası modelleri, günümüzde hastanelerde yoğun bakım ünitelerinde kullanılan bir modeldir. Platin Yatak şirketi Türkiye’de ki en kaliteli 4 motorlu hasta karyolası modellerini geliştirmiştir.

NOT: Ürünün teslimatı aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Platin Yatak şirketinin ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm müşterilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.