Hasta Yatakları Fatih

Hasta Yatakları Fatih: Platin Yatak’ta üretilen tüm ürünlerin garantisi 2 yıldır. 2 yıl içerisinde garanti kapsamında olan tüm ürünler, Platin Yatak şirketi tarafından tamir edilebilmektedir. Platin Yatak, 2 yıl garantili ürünleri ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Hasta Yatakları Fatih
Hasta Yatakları Fatih

2 YIL GARANTİLİ ÜRÜNLER İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Platin Yatak şirketinin tüm ürünleri 2 yıl garantilidir. Platin Yatak şirketi olarak ürünlerimizde garanti kapsamında özen göstermekte, garantisi olmayan hiçbir ürünü piyasaya sunmamaktayız. Platin Yatak şirketi olarak müşterilerimize sunduğumuz hasta karyolası ve modelleri, en kaliteli modellerdir. 2 yıllık süre zarfı boyunca hasta karyolası veya hasta yatağı modellerinde kullanıcı hatası olmayan tüm arızalar firmamız tarafından düzeltilmektedir.

EN HIZLI SİPARİŞ

Platin Yatak şirketinin müşteri temsilcilerine ulaştığınızda hasta yatakları hakkında bilgi almak maksimum 15 dk sürmektedir. Platin Yatak şirketinin tecrübeli satış temsilcileri, hastanıza en uygun ürünü tavsiye edecek ve siparişinizi alacaktır. Nasıl hasta karyolası kiralayacağım veya satın alacağım diye düşünürken yarım saat içerisinde tüm bilgilere erişmiş ve sipariş vermiş olacaksınız.

EN HIZLI TESLİMAT

Platin Yatak şirketi en hızlı teslimatı gerçekleştiren firmadır. Platin Yatak olarak hastalarımızı bekletmemek için özenle çalışmaktayız. Platin Yatak şirketi, tüm müşterilerinin mağduriyetini düşünmemektedir.

EN HIZLI KURULUM

Platin Yatak şirketi kurulum süresi maksimum 15 dakika sürmektedir. Kurulum için ek ücret talep edilmemektedir. Kurulumu Platin Yatak şirketinin servis elemanları gerçekleştirmektedir. Platin Yatak şirketi servis elemanları kurulum aşamasından sonra müşterilerine ürünü nasıl kullanacaklarına dair eğitim vermektedir. Bu eğitim kesinlikle aksatılmadan, önemle verilmektedir.

EN HIZLI ERİŞİM

Herhangi bir sorununuz olduğunda Platin Yatak şirketinin müşterilerine en hızlı şekilde erişebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizi arayabilir, mesaj veya mail gönderebilirsiniz. Platin Yatak şirketi olarak en kısa zamanda dönüş yapacak ve müşterilerimizi bilgilendireceğiz.

Platin Yatak şirketinin ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm müşterilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunmaktayız.