Hasta Yatakları Dursunköy

Hasta Yatakları Dursunköy: Ahşap hasta yataklarında, havalı yatak çeşitleri de kullanılabilmektedir. Her karyolaya uyumlu olan havalı yatak modelleri, standart ölçülerdedir. Platin Yatak şirketinden satın alacağınız ahşap hasta karyolası ve havalı yatak çeşitleri, her karyolaya uyum sağlayabilmektedir.

Hasta Yatakları Dursunköy
Hasta Yatakları Dursunköy

HAVALI YATAKLAR HER HASTA KARYOLASINA UYUM SAĞLAYABİLMEKTEDİR

Platin Yatak şirketinde satışa sunulan havalı yataklar, her hasta karyolasına uyum sağlayabilmektedir. Havalı yatakları kullanabileceğiniz hasta karyolası modelleri şunlardır;

  • 2 motorlu abs veya full abs hasta karyolası,
  • 3 motorlu asansörlü hasta karyolası,
  • 4 motorlu trendelenburglu hasta karyolası,
  • Ahşap hasta karyolası modelleridir.

Havalı yatakların çeşitleri nelerdir?

Platin Yatak ”a+b sistem, boru tipi, ventilasyon özellikli” havalı yatakları satışa sunmaktadır. Havalı yatak modelleri fonksiyon özellikleri farklılık göstersede, her havalı yatak hasta karyolasına uyum sağlayabilmektedir. Platin Yatak şirketi havalı yatak modellerini açıklamaktadır;

  • a+b sistem havalı yataklar; a+b sistem havalı yatakların faaliyette olduğu boru sayısı 2’dir. 2 borudan biri harekette olup, hastanın kan dolaşımını arttırır. Bu ürünler en ekonomik havalı yatak çeşitleridir.
  • a+b+c sistem havalı yataklar; Bu havalı yatak modelleri, pozisyon vermeyen fakat en verimli modellerdir. Bu modellerde pozisyon verme işlemlerini manuel olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. A+b+c sistem ürünler, Platin Yatak şirketinden en çok istenilen çeşitlerdir.
  • Pozisyon veren a+b+c sistem havalı yataklar; Bu ürünlerde pozisyon verme işlemlerini manuel olarak yapmak zorunda kalmazsınız. Otomatik olarak tüm işlemler gerçekleştirilir. Platin Yatak şirketi bu sebeple, bu ürünleri tüm hastalarına tavsiye eder.

Platin Yatak şirketinin havalı yatak ve hasta karyolası modellerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.