Hasta Karyolası Polonez

A+B sistem havalı yataklar ventilasyon özelliklerine sahiptir. Polonez mahallesinde yaşayan ve havalı yatak satın almak isteyen müşterilerimiz, Platin Yatak şirketinden ürün satın alabilirler. Alışveriş yapmak için firmamızın Platin Yatak Beykoz ekibi ürünlerinizi aynı gün teslim edecektir. Tüm müşterilerimize duyurulur.

Hasta Karyolası Polonez
Hasta Karyolası Polonez

VENTİLASYON ÖZELLİĞİNE SAHİP HAVALI YATAK

Ventilasyon özellikli ürünler havalı yatak modellerinin tümünde mevcuttur. Ventilasyon özelliği havalandırma anlamına gelmektedir. Havalandırma özelliklerinin olması sayesinde hastaların terlemesi önlenmektedir. Hastalar terlediğinde bakteri oluşumu gözlenir. Bakteri oluşumundan dolayı da hastanın vücudunda yara oluşur. Yaraların oluşması da hastaların durumunun kötülemesine sebebiyet verebilmektedir.

Ventilasyon özellikleri sayesinde;

  • Hastanın terlemesi önlenir.
  • Yaraların oluşumu önlenir.
  • Hastanın kan dolaşımı artar.
HAVALI YATAK MOTOR MODELLERİ ;

Havalı yatakların motorları, basınç ayarlı ürünlerdir. Motor gücü 220-230V/ HZ dir.  Havalı yatak modellerinde en kaliteli motorlar kullanılmaktadır. 

12 CM HÜCRELİ HAVALI YATAK SATIN ALMAK İSTİYORUM?

Havalı yatak satın almak isterseniz, Platin Yatak 12 cm yüksek hücreli havalı yatakları önermektedir. 12 cm yüksekliğinde olan boru tipi havalı yataklar, hastalar için en ideal yüksekliktedir. 12 cm’den daha az yükseklikte olan havalı yataklar, yara oluşumunu önlememektedir. 12 cm hücreli havalı yatak modelleri; a+b sistem, a+b+c sistem, pozisyon veren a+b ve pozisyon veren a+b+c olmak üzere 4 model mevcuttur.

Havalı yatak modellerimizi incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.