Hasta Yatakları Yalı

Baş ve ayak kısmının hareket edebilen modelleri arasında en uygun fiyatlı olan ürünler; 2 motorlu hasta yataklarıdır. Bu hasta yatağı modelleri ekonomik hasta yatağı modeli olarak da adlandırılabilir. Hareketli hastaların tercih edebileceği bu modeller, Platin Yatak şirketimizin en çok sattığı ürünler arasına girmektedir.

Hasta Yatakları Yalı
Hasta Yatakları Yalı

EKONOMİK HASTA YATAKLARI – YALI MALTEPE

2 motorlu hasta yatakları, ekonomik olmalarından dolayı en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerde 2 motor bulunmaktadır. Bu motorların görevleri hasta yatağının baş ve ayak kısmını hareket ettirmektir. Hareket ederek, hastalara rahatlık ve konfor sağlarlar. Bu hareketler ile hastanın fizik tedavi süreci de geliştirilebilmektedir. Hastaların tedavilerine etki edecek tüm ürünler, özenle seçilmeli ve kullanılmalıdır.

Bu ürünler kumanda ile yönetilebilmektedir. Kumandalar kabloludur. Hasta kendi kendine de hareket ettirilebilir. Böylelikle kolaylık sağlamaktadır. Kumandalı sistemler kullanılması gereken sistemlerdir.

Motor gücüne bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Bu modellerde dual motor ve piston motor kullanılmaktadır. Hangi motor türünü seçmeliyim diye sorarsanız, hastanızın ağırlığını hesaba katmanız gerekmektedir. Hastalar eğer 100 kg ağırlığından fazla ise piston motor, değilse dual motor kullanılmalıdır. Böylelikle kaldırma gücüne bağlı olarak ürünler farklılık göstermektedir.

Bu tür hasta yatakları hastane ve sağlık kuruluşlarında kullanıldığı gibi, evlerde kullanılmak üzere de geliştirilmiştir. Ev tipi hasta yataklarının da 2 motorlu çeşitleri bulunmaktadır. Böylelikle hasta kendini hastanede hissetmeyecektir.

PLATİN YATAK İLE EKONOMİK ÜRÜNLER

Ekonomik ürünleri ve en kaliteli ürünleri Platin Yatak  sunmaktadır. Platin Yatak rakiplerine göre uygun fiyatları ve indirimleri sunan bir şirkettir. Kaliteden taviz vermez. Müşterileri tarafından önerilen bir şirkettir. Platin Yatak 8 yıl boyunca çalışmakta ve ürün geliştirmektedir.

Platin Yatak ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi internet sayfamızda mevcuttur.