Hasta Yatakları Mustafa Kemal Paşa

4 motorlu hasta karyolası modelleri, Mustafa Kemal Paşa mahallesinde de satıştadır. Hasta karyolası çeşitlerinden olan ve en gelişmiş özelliklere sahip olan 4 motorlu hasta karyolası, trendelenburg özelliği ile hastalarına konfor sağlamaktadır. Platin Yatak bu ürünü tamamen yerli olarak üretmektedir.

Hasta Yatakları Mustafa Kemal Paşa
Hasta Yatakları Mustafa Kemal Paşa

EN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERE SAHİP OLAN HASTA KARYOLASI

Piyasada bulabileceğiniz en gelişmiş hasta karyolası modeli; 4 motorlu hasta karyolasıdır. Bu ürünler birçok özelliğe sahip olduklarından felçli ve hareket edemeyen hastaların tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. Platin Yatak şirketinde ki bu ürün şu kolaylıkları sağlamaktadır;

  • Bu ürünün 4 hareket özelliği bulunmaktadır. Dolayısıyla hastaların hareket kabiliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.
  • Ürün kumanda ile yönetilebildiğinden dolayı,kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 
  • Ürünün trendelenburg ve anti – trendelenburg özellikleri sayesinde hastalara günlük hayatlarında kolaylık sağlamaktadır.
  • Motorlarının 6000 newtonluk kaldırma kuvveti sayesinde en dayanıklı ürünlerdir.
  • En kaliteli motorlar t-motion motorlar kullanılmaktadır. 
  • Ürünün 2 yıl boyunca, motorunun ise 4 yıl boyunca garantili olması müşterilerimiz için önemlidir.
  • Ürünün dezenfekte edilmiş ve dayanıklı bir ürün olması sebebiyle kullanılmaktadır.

6000 NEWTONLUK MOTOR GÜCÜ 

Platin Yatak şirketinden bilgi aldığınızda ürünlerin motorları hakkında da bilgi alabileceksiniz. Platin Yatak şirketi piyasada bulunan en kaliteli motorları kullanmaktadır. Dolayısıyla Platin Yatak şirketi, motorlarını ve ürünlerini gururla piyasaya sunmaktadır. Platin Yatak bu konuda çalışan öncü bir firmadır.

Platin Yatak şirketinin ürünlerinde bulunan motorları ve motor güçleri hakkında bilgi almak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.