Hasta Yatakları Karlıbayır

Hasta Yatakları Karlıbayır: Visko yatakları kullanması gereken hasta türü, hareket edebilen hastalardır. Hareket edebilen hastaların vücut basıncını düşürerek, ağrılarını azaltan ürünlerdir. Visko yataklar, 5 cm viskoelastik yüzeyleri ile hastalarını rahat ettirmektedir. Platin Yatak stoklarında bulunmaktadır.

Hasta Yatakları Karlıbayır
Hasta Yatakları Karlıbayır

VİSKO YATAKLARIN KULLANIM SÜRESİ NE KADARDIR?

Platin Yatak şirketinde bulunan tüm visko ürünlerin kullanım süresi 2 yıldır. Bu ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır. Visko süngerler, hastaların vücut basınçlarını eşit dağıtarak ağrıları azaltmaktadır. Visko yataklar bu özellikleri sebebi ile, hareket edebilen fakat vücut ağrıları bulunan hastalar için geliştirilmiştir. 

Visko ürünlerin özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Visko ürünler hasta karyolası modellerinin şeklini alabilmektedir.
  • Sıvı geçirmez kılıfı ile sıvının süngere işlemesi önlenmektedir.
  • 90 x 190 cm ölçülerinde, 12 cm yüksekliğindedir.
  • 23 dans sertliğindedir.
  • 4 cm’lik viskoelastik visko sünger bulunmaktadır.
  • 2 yıl garantili çökme yapmayan modellerdir.

VİSKO YATAKLARIN ÇÖKME YAPMAMASI ÖNEMLİDİR

Visko ürünler çökme yapması durumunda, kullanılamaz hale gelmektedir. Bu durumun görülmemesi için çökme yapmayan modeller kullanılmalıdır. İyi firmalardan ürün seçilmelidir. Piyasada 2 yıl çökme yapmayan ürün sattığını söyleyen birçok firma bulunabilmektedir. Bu sebeple imalatçı yıllardır bu sektör içerisinde çalışan tecrübeli firmalar ile alışveriş gerçekleştirilmektedir. Platin Yatak şirketi, bu konuda uzmandır.

Platin Yatak şirketinden visko hasta yataklarını incelemek veya satın almak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Platin Yatak şirketinin iletişim bağlantılarından ürünlerimizin siparişini verebilirsiniz. Platin Yatak telefon numaraları, 0216 470 5040 – 0212 634 4010 ‘dur. Müşteri temsilcilerimiz sizlerle ilgilenecektir. Tüm müşterilerimize acil şifalar dileriz.