hasta yatağı esenevler

Hasta yatakları üretimi, satışı ve kiralama konusunda uzman Platin Yatak şirketinden, sipariş vereceğiniz hiçbir üründen şikayetçi olmayacağınızın altını çizeriz. Esenevler mahallesinden sipariş vermeyi planlıyorsanız, showroom ofisimizi kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Her gün yüzlerce müşteriye bilgi aktaran Platin Yatak, bilgi ve tecrübelerini aktarmaktan onur duyar.

hasta yatağı esenevler
hasta yatağı esenevler

HASTA YATAĞI SEÇME KRİTERLERİ NELERDİR?

Hasta yataklarını seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta;

  • Hastalar; Hastaların rahatına göre seçilen ürünler, doğru ürünler olacaktır. Aksi takdirde hasta yatağı satın almanızın veya kiralamanızın hiçbir önemi kalmayacaktır. Ekonomik olarak da zarar etmenize sebep olur.
  • Hasta yatağı çeşitleri; Satın alabileceğiniz bir çok hasta yatağı modeli mevcuttur. Hasta karyolası kiralarken, çeşitlerini iyice öğrenmeli ve hastaya uygun olan ürünü analiz etmelisiniz.
  • Kullanım kolaylığı; Hastalar için kullanım kolaylığı çok önemlidir. Kullanamayacağınız bir ürünü tercih etmemelisiniz.

EV TİPİ HASTA YATAKLARI ESENEVLER 

Gün geçtikçe gelişen hasta yatakları, hastalar için zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Alacağınız hasta yatağının ev ortamına uygun olması çok önemlidir. Elektrik ile çalışan hasta yatakları, elektrik faturalarını kabartmaz. Bu sebeple fatura dostudur. Kiralanan hasta yatakları dezenfekte edilerek teslim edilir. Dezenfekte işlemi için ayrı bir ücret talep edilmez. 

Hasta yataklarımız en çok şu sebeplerden dolayı tercih edilmiştir;

  • Aynı gün teslimat
  • Dezenfekte edilerek teslim edimesi
  • Kurulum ve eğitim

Platin Yatak şirketi olarak; müşterilerimiz tarafından memnuniyet geri dönüşleri alıyor, ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz her ürünü özenle hazırlıyoruz. Esenevler mahallesi olarak, firmamızı takip edebilir, hasta yatağı kiralama işlemlerinde tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz.

Ürünlerimizi incelemek için hasta yataklarını ziyaret edebilirsiniz.