Hasta Karyolası Rüzgarlıbahçe

Manuel hasta yatakları en eski hasta karyolası modelidir. Dolayısıyla Rüzgarlıbahçe mahallesi sakinlerine kesinlikle önermemekteyiz. Platin Yatak, kumandalı ve otomatik ürünleri birçok hasta karyolası modeline sahiptir. Bütçenize uygun tüm modelleri bulabilir ve şirketimize sipariş verebilirsiniz.

Hasta Karyolası Rüzgarlıbahçe
Hasta Karyolası Rüzgarlıbahçe

KUMANDALI VE OTOMATİK ÜRÜNLER PLATİN YATAK’TA

Platin Yatak şirketinin tüm ürünleri kumandalı ve otomatiktir. Kumandalı ve otomatik olmayan tek model, manuel hasta yataklarıdır. Manuel hasta yatakları ise ilk çıkan modellerdir. Dolayısıyla günümüzde satılmamaktadır. Fakat bilgi amaçlı makalelerimiz de yer vermekteyiz.

Manuel hasta yatakları, kol gücü ile çalışan hasta yataklarıdır. Manuel hasta yataklarını kullanan çoğu hasta bakıcısında sağlık sorunu oluşmaktadır. Sağlık sorununu oluşturan temel sebep ise, sürekli olarak eğilmek ve kol gücü kullanmaktır. 

Manuel hasta yataklarının zorlukları şunlardır;

  • Kol gücü ile çalıştığından hasta kendi kendine hareket ettiremez. Sürekli olarak bakıcıya bağlıdır.
  • Bakıcıda sağlık sorunları görülebilmektedir.
  • Bu hasta karyolasında asansör sistemi mevcut değildir. 
  • Otomatik hareket etmemektedir.
  • Trendelenburg – antitrendelenburg özellikleri bulunmamaktadır.
  • Hasta karyolasında kumanda sistemi de mevcut değildir.

PLATİN YATAK MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ İLE NASIL İLETİŞİM KURARIM?

Platin Yatak müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek düşündüğünüzden daha basittir. Müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek için telefon numaralarımızı arayabilir, bizlere mail atabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en uygun ürünleri önerecektir. 

Platin Yatak şirketinin ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Platin Yatak tüm müşterilerine geçmiş olsun dileklerini sunmaktadır.